Майданчик - це дошка безкоштовних оголошень, сайт на якому розміщуються оголошення, наприклад OLX (Slando), ТАКИНАДО, Бесплатка, RIA, RST, Aviso, Автобазар та інші. Більше детально з дошками оголошень по рубрикам (категоріям), ви можете ознайомится у нашому каталозі дошок оголошень, який знаходиться на нашому сервісі, у розділі - Дошки оголошень.


Как збільшити ефективність оголошень


Збільшити ефективність оголошень
ви можете за рахунок детального опису товару чи ваших послуг, фотографій, а також якщо ви зазначите точну вартість, місцезнаходження, умови та способи доставки.

Рекомендуєтся при подачі оголошень вказати максимальну кількість контактів, усі види мобільних операторів мобільного звязку, viber, тощо.

Використовуйте у заголовці та тексті вашого оголошення ключові слова (теги), таким чином ви зможете точніше індексуватися пошуковими системами а при пошуку на самих дошках оголошень.

Для того, щоб найбільш ефективно подати оголошення та отримати очікуваний результат, вам необхідно підібрати топові дошки оголошень, з високою відвідуваністю та індексацією в пошукових системах, а також коректно підібрати відповідну рубрику, заповнити відповідні поля та форми, прикріпити фотографії, дочекатися проходження модерації (як правило, модерація може займати до 2 годин), для чого досвідченому менеджеру нашого "Сервіса Дошок" необхідно приділити від 2 до 6 годин робочого часу.
Також не забувайте, що найбільш популярні майданчики з розміщення реклами вимагають обов'язкову реєстрацію.

Чому нам довіряють? і чому варто використати наш сервіс? ШТОВ?Сервіс Досок "ServisDosok" це єдиний сервіс розміщення оголошень, який здійснює розсилку оголошень по самим популярним дошкам оголошень..

Почему мы считаем себя лучшими?, всё очень просто - мы единственные кто осуществляет ручное размещение объявлений в короткие сроки и только на самых популярных (ТОПовых) сайтах Украины и др. стран СНГ.

Замовивши у нас розміщення оголошень - ви отримуєте звіт про виконану роботу не пізніше наступного дня після підтвердження оплати (інші надають звіт не раніше ніж через 2-3 дні).

Ще одна наша особливість полягає в тому, що наші менеджери здійснюють розміщення оголошень протягом 2-6 годин і тільки в робочий час, з 9.00 до 18.00 (інші розміщують оголошення в більшості випадків після 20.00, тобто ночами, що в свою чергу на 80% погіршує їхню конверсію).

Бажаєте більше плюсів? Не питання :)
Ми не тільки реєструємо для вас окрему пошту, а також здійснюємо реєстрацію на всіх дошках оголошень, де будуть розміщені ваші оголошення.

Надаємо вам повний доступ до всіх реєстраційних даних і більше - в 95% випадків ми використовуємо один той же логін і пароль, що дозволить вам без будь-яких проблем в будь-який момент використовувати їх для редагування, видалення, оновлення оголошень.

Гарантії? Немає проблем :)
Ми гарантуємо вам те, що ваше оголошення щодня оновлюватиметься (підніматиметься) протягом 28 днів. Це дозволить максимально збільшити попит на ваші товари (послуги)
Title
Title

Image description goes here

More information
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
Більше не потрібно гаяти час на пошук сайтів
ТАРИФИ
Наші тарифи унікальні - це дозволить вам ефективно, швидко продавати нерухомість, товари та послуги.
Зробіть вибір тарифу - все інше ServisDosok зробить за вас!
*Розміщення оголошень здійснюється лише у робочий час з 9.00 до 18.00 згідно з ДПО.
(Вибираємо тільки ТОП-медіа майданчики для рекламування оголошень)
ПОКАЗАТИ ЩЕ

Хочете ще? Ну да, звісно :)


Після закінчення терміну (28 днів) безкоштовної підтримки (підняття, оновлення) оголошень ми пропонуємо вам продовжити розміщення оголошень і тим самим вибравши один із наших тарифів (сплативши наші послуги) ми повторно розміщуємо оголошення та далі безкоштовно підтримуємо вже 2 ваші оголошення.

Замовляючи кожен місяць оголошення у нас, через 6 місяців у вас буде по 6 оголошень на кожному сайті, що збільшить індексацію та попит на ваші товари та послуги в 5-7 разів.

Маловато буде? Тоді ви знайшли саме то що вам необхідно:)

Ви можете замовити щотижневе, щоденне розміщення оголошень, або розміщення оголошень, наприклад, кожен ОТ та ЧТ (будь-який день тижня та будь-яка кількість).

Звіт? А як же без нього:)


Після розміщення оголошень ми обов'язково надамо вам звіт, в якому будуть вказані всі реєстраційні дані, пошта, паролі та логіни.

Дзвінки? Заявки?.. Продаж? А каже без них!


Ви повинні знати, що найбільший відгук оголошення отримують не тільки від того, що вони знаходяться вгорі списку серед решти оголошень, а ще:
•від кількості оголошень (що більше - тим краще);
•термінів їх підтримки (простими словами - чим довше оголошення знаходиться на дошці оголошень, тим краще воно індексується пошуковими системами та видається ними за ключових запитів);
•поєднуючи перше та друге ви отримаєте найбільший відгук.
Реально оцінити ефективність оголошень можна після закінчення 3-х місяців їх підтримки (оновлення, підняття).

Не в жодному разі не видаляйте старі оголошення - краще редагуйте їх!
Хай буде попит вашим рекламним оголошенням!

Найкращі статті ServisDosok

Сервіс Досок - це сервіс розміщення (розсилки) оголошень на найкращих ТОП сайтах. Створіть оголошення один раз і ми його розмістимо на 30, 50, 100 та 200 майданчиках (дошках оголошень).

Тепер достатньо заповнити лише одну форму, після чого ваші оголошення стануть доступними на всіх найпопулярніших сайтах.

Настав час випробувати ефективну рекламу використовуючи ручне розміщення оголошень на 100% популярних дощок оголошень (майданчиків).
ТАРИФ
Легкий старт
30 / майданчиків
28 днів підтримки
30 дошок оголошень
ВСЬОГО: 30 оголошень
120ГРН
ТАРИФ
Швидкий продаж
50 / майданчиків
28 днів підтримки
100 дошок оголошень
ВСЬОГО: 100 оголошень
250ГРН
ТАРИФ
Турбо продажа
100 / майданчиків
28 днів підтримки
200 дошок оголошень
ВСЬОГО: 200 оголошень
450ГРН
Вся Укрїана: (066) 6339-444, (093) 6439-444 | Viber (093) 6439-444 По робочим дням (Пн-Пт) с 10:00 до 16:00
Швидкі продажі та пошук покупців
ServisDosok.com.ua - сервіс ручного розміщення оголошень, який
дозволяє подати оголошення на 30/50/100 та 200 ТОП-медіа майданчиків
Миттєве розміщення оголошень
на найпопулярніші майданчики
Надання звіту з активними посиланнями на кожне оголошення
Безкоштовна підтримка. Щоденне
підняття та оновлення всіх оголошень протягом 28 днів
Достатньо заповнити одну форму на нашому сайті та ваше оголошення стане доступним на всіх популярних дошках оголошень України
Де будуть розміщені оголошення?

Ми використовуємо свій каталог, список дощок оголошень, який наповнювався протягом довгих років. Більше кількох сотень дощок оголошень було додано за цей час до нашого каталогу, а також видалено з низки причин - низька відвідуваність, попит, індексація в пошукових системах та інших причин. Тепер у нашому каталозі - тільки найпопулярніші ТОП-медіа майданчики, дошки оголошень!

Ми гарантуємо при розміщенні оголошень:
-точний підбір майданчиків (дошок оголошень) відповідно до тематики вашого оголошення, де користувачі інтернету будуть шукати саме ваші товари та послуги;
-коректна вказівка всіх даних (у суворій відповідності до вимог майданчиків, де публікуватимуться ваші оголошення);
-надання детального звіту з активними посиланнями на кожне розміщене оголошення після перевірки всіх оголошень нашим відділом контролю.
Декілька майданчиків, де будуть розміщені оголошення
*Каталог дощок оголошень
- весь список дощок оголошень
Звіт про виконану роботу

Контроль за розміщенням оголошень у будь-який час. Це повний список з активними посиланнями на розміщені оголошення. Можливість швидкого переходу до оголошення на будь-яку дошку оголошень. Наявність доступів, логінів та паролів до всіх майданчиків.

Безкоштовна підтримка, підняття та оновлення всіх оголошень протягом 28 днів.

Ми пропонуємо подати оголошення без реєстрації та заповнення зайвих полів. Після подачі оголошення ми при необхідності підкоригуємо заголовок і текст вашого оголошення, з метою того, щоб воно стало продавцем і приносило вам очікуваний результат.

У процесі розсилки оголошень ми використовуємо лише ручну реєстрацію та розміщення оголошень. У звіті надаються всі логіни та паролі до ТОП-медіа сайтів.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
Аудиторія
100% охват.
до 8 млн. осіб/місяць
Швидкість
Розміщення оголошень
за 5-15 хвилин на всі дошки оголошень
Вигода
Прискорений вихід
на продаж і найвигіднішу угоду
Ваші знайомі
21%
нас радять
Повторно
53%
використовують наш сервіс
Вперше
26%
використовують наші послуги
По рабочим дням с 10:00 до 16:00
тел. (066) 6339-444
тел. (093) 6439-444
Viber / WhatsApp: 38(093) 6439-444
Написати на email: servisdosok@gmail.com
© ServisDosokтм 2014 - 2018
Все авторские права защищены.
Компанія
Партнерство

Контакти служби підтримки